Количка

0 артикула
Начало Прибори за храненеКомплект прозрачни пластмасови прибори - вилица, нож, салфетка - 500 бр

Комплект прозрачни пластмасови прибори - вилица, нож, салфетка - 500 бр

Цена: 72.00лв.
  • Код:
    0915
  • Тегло:
    10.500 кг

Комплект прозрачни прибори - вилица, нож, салфетка.

Цената е за 500 броя.

Брой:+-
Добави в желани
Комплект прозрачни пластмасови прибори - вилица, нож, салфетка - 500 бр
Комплект прозрачни пластмасови прибори - вилица, нож, салфетка - 500 бр

Комплект прозрачни пластмасови прибори за еднократна употреба - вилица, нож, салфетка.

Нови продукти!